DentiQs – компанія, створена для максимального вдосконалення та налагодження роботи у стоматологічних клініках. Програми, розроблені компанією DentiQs, використовуються як для вузько профільованих завдань (відтворення панорамних малюнків по рентгенівських фотографіях, зображення покрокового лікування для пацієнтів тощо), так і для широкого застосування (повного адміністрування стоматологічними центрами). Основні офіси компанії розташовані у трьох країнах: США, Німеччині та Україні. У кожній з країн надається кваліфіковане обслуговування щодо експлуатації програми.

Про розробника

Основним розробником та ідейним ініціатором програм є Ярослав Заблоцький, практикуючий лікар-стоматолог з 25-річним стажем роботи, доктор медичних наук і професор. 15-ти річний досвід роботи у власному стоматологічному центрі вказав на необхідність інструментів для професійного обслуговування пацієнтів клініки. Беручи за основу передові програми світу, враховуючи зручність і простоту у користуванні, та практичність, було розроблено програму для візуалізації плану лікування – Dentiqs. Сьогодні, кожен, хто дійсно прагне підвищити якість роботи своєї клініки; хто прагне бути експертом у галузі стоматології; для кого важливий професійний розвиток, – має змогу використати досвід, перевірений успіхом. – See more at: http://dentiqs.com/ua/about-us#sthash.woTNm24B.dpuf

Інструкція

ВИХІДНА СИТУАЦІЯ (З ОПГ)

1

Діагноз: верхня щелепа – часткова відсутність зубів ІІІ клас за Кеннеді; нижня щелепа – часткова відсутність зубів ІІ клас за Кеннеді; періапікальний періодонтит зубів #13, 14, 15, 17, 24; вертикальне зміщення зуба #16; ретенція зуба #18.

ЗАПРОПОНОВАНИЙ ПЛАН ЛІКУВАННЯ

2

Запропонований комплексний план лікування: ендодонтичне лікування зуба #13; видалення зубів #14, 15, 16, 17, 24; двосторонній синус-ліфтинг; кісткова пластика в ділянках видалених та відсутніх зубів; встановлення 6-ти імплантатів на верхній та 3-х імплантатів на нижній щелепах; металокерамічні (керамічні) коронки з опорою на імплантатах.

 

3