forum

IV міжнародний Форум власників та керівників приватних клінік

тема: «Сімейний бізнес:
перший крок до успіху
чи до занепаду?»

організатор форуму: forum

22-23 вересня
2017

київ
готель hilton

співорганізатор форуму forum


Спонсор форуму forum


Партнери форуму

2 дні
10 спікерів
2 панелі
10

експертів
проекту

10

експертів проекту "Як я став"

Міжнародний Форум власників та керівників приватних медичних клінік

Єдина спеціалізована професійна подія в Україні та Східній Європі, протягом якої міжнародні медичні експерти разом із запрошеними спікерами – бізнес-експертами – обговорюють філософію ведення медичного бізнесу, дослідження найбільш ефективних бізнес-моделей, а також найкращі практики залучення і комунікації із пацієнтами. Форум організовано у 2014 році Ярославом Заблоцьким, доктором медичних наук, професором, а найголовніше - практикуючим лікарем та ось уже 20 років керівником кількох приватних клінік.

До участі в події запрошуються тільки власники та топ-менеджмент компаній приватної медичної сфери – керівники клінік, головні лікарі та медичні директори, завідуючі відділеннями. Подія розрахована щонайменше на 200 експертів медичного ринку.

Форум буде цікавим медичним центрам, лабораторіям, стоматологічним клінікам та центрам естетичної медицини, постачальникам медичного обладнання та матеріалів.

forum

Форум був ініційований професором Ярославом Заблоцьким, власником стоматологічної мережі “Клініка Заблоцького”.

Найстаріші українські компанії мають 20-25 років і є ровесниками української незалежності. Доволі часто, на етапах започаткування свого бізнесу, українські підприємці заручалися тимчасовою підтримкою своїх близьких (чоловіків чи дружин, братів чи сестер), яка згодом переросла у постійну. Ще вчора просто близькі люди ставали співвласниками компаній, що, очевидно, мало як позитивні так і негативні наслідки – про що стало зрозуміло лише згодом.
За 20-25 років виросли і діти засновників, які або продовжували справу батьків, або обирали для себе інший шлях, або й дотепер не можуть знайти відповіді на питання: «Що вони там знайдуть або що вони там загублять?».
  • Що обіцяти, а чого не обіцяти;
  • Як недопуститися помилок або як виправити існуючі;
  • Чи варто передавати управління бізнесом (клінікою) дітям, в компетенції яких ми сумніваємось, чи знайти чужого, але більш компетентного керівника.
Та й загалом, чи це найкраще рішення – сімейний бізнес? Чи, можливо, є якісь кращі альтернативи? Адже, світ, на відміну від України, має вже 500 років досвіду сімейних компаній.
Створювати сімейну компанію чи ні? А якщо створювати, то як? Залишатися в Україні чи ні? – ось теми, про які ми поговоримо 22-23 вересня 2017 року. Запрошую!”
Професор Ярослав Заблоцький.
аудиторія

22 - 23 вересня 2017 року Академія Заблоцького вчетверте збирає власників та керівників приватних медичних клінік на єдину спеціалізовану професійну подію в Україні, протягом якої медичні експерти разом із провідними бізнес-експертами обговорюють філософію ведення медичного бізнесу, дослідження найбільш ефективних бізнес-моделей, маркетингові стратегії та приклади просування, побудову комунікацій з пацієнтами та роль сервісу як можливої конкурентної переваги.

Форум власників та керівників приватних медичних клінік 2017 - це виступи не медиків, а стратегів, маркетологів та бізнес-консультантів, які презентують медикам “погляд зі сторони”, або те, чого медики не бачать або не хочуть бачити; водночас, саме медики є учасниками панельних дискусій, які погоджуються або не погоджуються зі спікерами та аргументують чому. Програма розрахована на 2 повних дні. Другий день форуму передбачає майстер-класи.

forum
forum

Модератор події Катерина Булавінова медичний експерт дитячого фонда ООН ЮНІСЕФ в Україні.

ключові виступи

Експерти. Медична панель.
Форум 2017.
Експерти. Панель мільйонерів.
Форум 2017.
Відгуки про минулорічні події

“Форум дав можливість заглянути за край громадських думок в спільних дебатах. Після форуму я почав розуміти, як мало я знаю про сферу організації та управління. Нажаль, цьому не вчать у медичних вузах. Дякую Ярославу Заблоцькому та його команді за можливість розвиватись”

Олександр Кінішенко, співвласник, головний лікар “ВітаЦентр”

“Очікування від форуму виправдалися. Все по суті, аргументовано, однією “ногою” в теорії, інший - в практиці”

Світлана Ліщук, співвласник, засновниця МЦ “Благомед”

“Велике спасибі за цікавих лекторів, цінну інформацію, а також за прекрасну енергетику, яка панувала на форумі”

Тетяна Кир'ян, власниця мережі клінік “Євростом”
кількість осіб, які відвідали попередні два форуми
1502014
1502015
2002016
умови участі

Знижки для родини
-10% та -20%.

При умові реєстрації 2 членів родини -10% від спільного рахунку

При умові реєстрації 3 та більше членів однієї родини -20% від спільного рахунку.

Вартість квитків
1 день - 10 000 грн
2 дні - 15 000 грн
Реєстрація на форум
Деталі та Реєстрація
+38 067 34 34 911 Катерина Артеменко

Партнери форуму

Генеральний ТВ-ПАРТНЕР forum
Офіційні медіа-партнери
Освітні партнери forum forum
Інтелектуальний партнер forum
Інформаційні партнери