ТМ “Клініка Заблоцького”, на основі власного 16-річного досвіду стоматологічної практики, включаючи імплантологію та дитячу стоматологію, розробила програмне забезпечення “HEAD OFFICE”, яке допомагає ефективно організувати роботу клініки на всіх рівнях – адміністратори, асистенти, лікарі. За допомогою програми у Вас буде можливість відслідкувати історію відносин з кожним з Ваших пацієнтв, починаючи від найпершого контакту з Вами чи з членами команди Вашої клініки.

Отже, що ж Ви можете отримати:

  • Програму з власним логотипом, розміщену на власному сервері, з відеонаглядом та можливістю дистанційного управління, з різними ступенями доступу для працівників, зі звітністю за всіма існуючими параметрами, з максимально наповненою та інформативною картою пацієнта, активну систему нагадувань та застережень.
  • Смарт тайм або просто розклад клініки, зручний у користуванні, візуально зрозумілий, розроблений за системою, в котрій неможливо загубити жодного пацієнта!
  •      Карта зубів, яка повністю відтворює історію лікування пацієнта, а також можна прослідкувати за етапами лікування окремого зуба. Лише одним кліком в програмі створюється зображення на схемі зубів, заповнюється щоденник та розділ “історія зуба”, а натиснувши на одну кнопку видрукується рахунок і збережеться у відповідному вікні.
  •      Максимально наповнена карта пацієнта: анкета, анамнез, координати, фото пацієнта, ортодонтичні шаблони, терапевтичні фото, рентгенографії, ендодонтичні фото, функціональна діагностика, план лікування, анестезіологічні анкети, карта зубів, документи, повторні виклики, щоденник, рахунки, кошториси.
  •      Будь-де. Будь-коли. Доступ з будь-якого кутка планети. Дистанційне управління клінікою та власним розкладом. Для цього потрібен лише Інтерент.
  •      Трьохступенева система захисту персональних даних Ваших пацієнтів.
  •      Досконала система нагадувань, котра не дасть Вам забути про алергію на анестетик у пацієнта! Система повторних викликів нагадає про потребу повторної гігієну. Не зважаючи на зміну одного працівника іншим Вашому пацієнту ніколи не запропонують кави, якщо він надає перевагу чаю.
  •      “Promises” – програма, що дозволяє уникати конфліктів. Вам потрібно лише кілька секунд щоб переглянути усі варіанти лікування, які обговорювались з пацієнтом незалежно від часу коли це було, включаючи всі Ваші обіцянки, прослідкувати за візитами, виконаною роботою та заплановами візитами.