XII ФОРУМ ВЛАСНИКІВ І КЕРІВНИКІВ МЕДИЧНОГО БІЗНЕСУ
Ярослав ЗАБЛОЦЬКИЙ
доктор медичних наук, професор, СЕO та засновник ТМ «КЛІНІКА ЗАБЛОЦЬКОГО» та інноваційного проекту DentalCare Office
Вступне слово
Традиційно запрошую власників та керівників, як приватних, так і державних і комунальних медичних установ, до Львова! На цій же локації, де і торік, в Emily Resort, ми проведемо наш Дванадцятий Форум!
Перший Форум ми провели у 2014-му році у Києві, в готелі Premier Palace, у рік Майдану та анексії Криму. Ми назвали цю подію «Форумом власників та керівників приватних клінік», оскільки тоді здавалось, що приватна медицина має дуже мало спільного з державною. Згодом, на наступних Форумах, які ми проводили вже на іншій локації, в готелі Hilton, у Києві, ми побачили, що це не так і у приватної, державної та комунальної медицини тепер багато спільного.
Здавалось, що більшої, ніж на той час, невизначеності просто не могло бути і що проблеми можуть бути лише у нас, в Україні. Проте, прийшов Covid-19 і не лише в Україну. Невизначеність стала світовою. Два роки поспіль ми проводили Форум не в Києві, як було раніше, а в Одесі. Ми дуже переживали, коли через Covid-19 були вимушені змінити нашу звичну локацію в готелі Hilton у Києві (там ми провели п’ять Форумів). Проте, Одеса усім сподобалася, сподобалось і місце проведення на свіжому повітрі, біля моря, хоча частина учасників хотіла повернутися до Києва, а частина пропонувала місцем проведення Форуму Львів. Більшістю голосів на 2022 рік обрали Одесу.
Здавалося, що після анексії Криму, війни на Донбасі та глобальним «Ковідом» нас уже нічим не налякаєш. Проте, 24 лютого 2022 р. Росія, без оголошення війни, напала на Україну, як колись Німеччина напала на СРСР. Країну залишили мільйони українців, частина із яких втратила в Україні все. Хтось із них вже ніколи не повернеться. Серед них багато медиків. І якщо у перші дні усі були в шоці і від війни, і від невідомості, то тепер, через майже, як півтора роки, ми як ніколи, віримо у нашу перемогу, думаємо, як вижити та будуємо плани на майбутнє.
У вересні 2022, в традиційний час проведення Форуму, я думав, що під час війни не може бути жодного форуму. Проте, на початку жовтня, я все-таки прийняв рішення, що ІХ Форуму бути! Я відчув, що треба щось робити, що люди хочуть зустрітись та пообійматись. Та й нам було про що поговорити. Час на роздуми був коротким. Місце проведення напрошувалося само собою – Львів. Від моменту прийняття рішення (початок жовтня) до дати проведення Форуму було лише три тижні – 21 жовтня, в п’ятницю, ми провели наш Дев’ятий Форум. Можна сказати, що це був аншлаг! Учасники резервували свою участь у Форумі без програми. Обійми були тривалими, а дискусії гарячими. Вільні номери в готелі закінчилися дуже швидко. Зал був повний і ми змушені були доставляти крісла. В кінці, ми провели голосування, де проводити наш, Х ювілейний Форум – більшість голосів була за Ялту. На другому місці була Одеса.
Так виглядає, що Ялта та Одеса будуть трішки пізніше, тому зараз запрошую вас до Львова, де 23 вересня 2025 року відбудеться наш Дванадцятий Форум!
Формат залишається таким, як і був: ми запрошуємо до виступів не лікарів, а бізнесменів, стратегів, візіонерів, маркетологів, експертів з кризових комунікацій, HR-спеціалістів, а власники приватних медичних клінік та перші особи державних закладів – приймають участь у панельних дискусіях.
І ще одне. В Одесі ми внесли у наш формат невеличкі, але дуже суттєві зміни, які сподобалися багатьом учасникам. Напередодні, 22 вересня, запрошую вас на вечірку від Заблоцького, де ми зможемо пообійматися ще до початку Форуму, який відбудеться на наступний день, 23 вересня. Врахуйте, що, якщо у вас є бажання приїхати раніше чи залишитись на довше, так, як робила більшість учасників, які приїжджали здалека, готель треба резервувати завчасно, краще просто зараз. А програма Форуму буде готова вже ближче до вересня, адже горизонт планування і надалі, залишається дуже коротким.
До зустрічі у Львові, друзі!
Золотий спонсор
EDGЕ Medical Ukraine — перші та єдині офіційні представники роботизованої хірургії в Україні.
Ми відкриваємо нову еру медичної технології, забезпечуючи доступ до передових роботизованих систем, сервісного супроводу та навчання лікарів.
Наша місія — зробити високоточну та мінімально інвазивну хірургію доступною українським клінікам і пацієнтам, інтегруючи країну в глобальну мережу інноваційної медицини.
Бронзовий спонсор
AdSaver — це українська компанія, яка пропонує комплексні технічні рішення для автоматизації та покращення роботи відділів маркетингу та продажів, поєднує соціальні мережі, CRM та рекламні платформи в одну екосистему для кращої видимості та контролю.
Заснована у 2010 році, компанія має понад 10 років досвіду та пропонує індивідуальний підхід, просту інтеграцію своїх продуктів з будь-якими CRM-системами та допомагає бізнесам оптимізувати робочі процеси для зростання та підвищення ефективності.
Спікери події – експерти медичного ринку, експерти немедичного ринку, представники державного сектору.
1"Гра в довгу: український бізнес між виживанням і розвитком"
2"Що працює, а що - ні: ефективні практики управління медичним бізнесом у 2025 році"
1"Гра в довгу: український бізнес між виживанням і розвитком"
2"Що працює, а що - ні: ефективні практики управління медичним бізнесом у 2025 році"